איך עושים עיסוי אירוטי

אני אתחיל ואומר שאתה לא יכול לרצות את כולם עם השיטות שלך. יהיו אנשים שלא ירצו שתשתמשו עליהם בג’ל רחצה. אנשים שכן רוצים שתשתמש בסבון, אז אל תתפלאו אם יזרקו שאלה רטורית: ‘אנחנו צריכים משהו אחר?'”.

(פסקה פותחת)

יש כל כך הרבה מידע מוטעה על כלי עיסוי ארוטי, אפילו יש לי חברים שמתבדחים על כך שהם נותנים אחד לשני עיסויים ארוטיים. הם אומרים, “אנחנו עובדים יחד במין אוראלי/מהן בעיות האמון של מקום העבודה הזה/מחזיקים ידיים? מה ההבדל עכשיו?” אז חשוב שאני אשים כמה מהמיתוסים האלה במנוחה ואענה על השאלות האלה שמתרוצצות בראש שלך. https://www.israelxclub.co.il/נערות-ליווי-בחיפה/

הקדמה של מקרה שימוש ראשון:

“לדבר עם האישה שלך – מרגיש כמו Dicks and Nips – כלי עיסוי ארוטי לגברים בלבד? אל תישאר תקוע בעבר!” (פסקה פותחת)

הדרך האידיאלית עבור

לא

חלק זה דן במקור העיסוי האירוטי ובטכניקותיו השונות כגון עיסוי חושני ועיסוי טנטרי. נערות ליווי בתל אביב

למי שמעוניין בכך, לא קל למקם או אפילו לתת עיסוי ארוטי, ארוטי, ללא הבנה או מידע.

עם כל זה בחשבון, ניתן לומר שדרושה הבנה טובה יותר כיצד לעשות עיסוי אירוטי בחברה של ימינו בה צורת מגע כזו הפכה פחות נפוצה ונראתה כטאבו.

אלו הן הנחיות כלליות לביצוע עיסוי אירוטי.

להלן קטע על איך לעשות עיסוי אירוטי מתוך ספר עם הכותרת, “יותר ממילים: מדריך לעיסוי חושני”

## קרא עוד

בשנים האחרונות, היצירתיות הגיעה לשיא של כל הזמנים, וכיום ניתן למצוא טכניקות אירוטיות בכל המדיה הכללית. בין היתר הודות להחייאת היצירתיות הזו ולפופולריות המוגברת, השימוש בעיסוי חושני עשוי להיות במגמת עלייה.

לאנשים רבים עשויות להיות סיבות שונות לנסות עיסוי חושני. חלקם אולי ירצו ללמוד מערך מיומנויות חדש שהם חושבים שהוא סקסי – אבל היינו טוענים שחוויות חושיות מסקרנות הן אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לתת למישהו מבלי לתת לו מתנות פיזיות כלל.

כתבתי את המאמר הזה כדי להדריך אותך איך לעשות עיסוי ארוטי. יש לו כמה מהלכי עיסוי בסיסיים וטיפים.

שלום לך! כרגע אני חוקרת הכל על ביצוע עיסוי ארוטי לעבודה שלי ונתקלתי במאמר שלך שנראה ממש נהדר! אכפת לך אם אקשר או אתאים את זה לשימוש עצמי?

יתקבל בברכה אם לא תפרסם ללא אישור מהמחבר המקורי, מי שזה לא יהיה.

תודה רבה, ואל תהסס לפנות אליי בכל עת 🙂